Doğu Ataşehir / İstanbul Dekon Luna

Dekon Senkron'dan sonra İstanbul Finans Merkezi'ne komşu bir proje daha...

'Şehrin Aydınlık Yüzü' sloganıyla yola çıkan Dekon Luna, bölgeyi daha çağdaş ve kentli görünüme kavuşturacak sembollerden biri olacak. Konum itibariyle Ataşehir ve Ümraniye ilçelerinin kesişim noktasında yer alan proje, ana arterlere ve tüm ulaşım akslarına yakınlığıyla da dikkat çekiyor. Avrasya Tüneli, Ümraniye Göztepe raylı sistem hattı ve metrolarla bağlantılı olması Dekon Luna'yı özel kılan ayrıntılardan sadece birkaçı. Etrafındaki eğitim, sağlık, alışveriş, sosyal ve kültürel olanaklar yönünden çok zengin alternatiflere sahip olan Dekon Luna, İstanbul Finans Merkezi'ne de yürüme mesafesinde.

1+1 ve 2+1 daire tiplerinden oluşan toplam 90 dairelik monoblok rezidans olarak tasarlanan projede küçük metrekarelerde gerçek konfor alanları oluşturuldu. Özellikle şehirde özlenen ferah balkonlu daire alternatifleri de bulunan Dekon Luna'da açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, 7/24 ve kameralı güvenlik, kapalı otopark mevcut.

Proje, gerek dış cephesinin özgünlüğü, gerek standartların üzerindeki kaliteli iç mimarisiyle şehrin aydınlık yüzünü temsil ediyor. Şehir yaşamını sevenlerin ama hayatını sadeleştirmek isteyenlerin çok beğeneceği rafine, minimal ve çağdaş bir mimari proje örneği Dekon Luna.

Lansman öncesi ön satış dönemine özel ayrıcalıklardan ve ödeme planlarından faydalanmak için : www.dekonluna.com 'dan form doldurup, bilgi alabilirsiniz.

Proje Özellikleri

Site Özellikleri

Açık yüzme havuzu
Çocuk yüzme havuzu
Çocuk oyun alanları
Güvenlik
Kameralı güvenlik
Kapalı otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Konut Özellikleri

Merkezi ısıtma
Isı pay ölçer
Balkon

İnşaat Teknikleri

Yapı denetimi yapılmış
Zemin etüdü yapılmış
Deprem yönetmeliğine uygun
Yalıtım yönetmeliğine uygun

www.dekonluna.com
Detaylı Bilgi İçin Formu Doldurunuz